0

Zespół Alster

Witamy mała biografia Zespołu Alster.

 

Za początek kaiery Zespołu Alster uznaje się 2014 rok.
Liderem i wokalistą jest Adrian Czyżewski pochodzący z miasta Bydgoszcz. W listopadzie 2015 roku zespół zasiliła jeszcze jedna osoba jest to nikt inny jak znany wszystkim i lubiany DJ PROMO – Marcin Błaszkiewicz, który wspólnie z Adrianem Czyżewskim zamierza podbijać scenę disco.

Zespół ALSTER zyskuje coraz liczniejszą publiczność.
W ostatnim czasie zadebiutował utworem „Ty ze mną bądź”. Piosenka od razu po swojej premierze bardzo dobrze sprzedała się wśród publiczności. ALSTER wyszedł naprzeciw potrzebom fanów i nagrał teledysk, który naszym skromnym zdaniem stoi na równie wysokim poziomie jak sama kompozycja.

Twórcą muzyki i tesktu do piosenki ” Ty ze mną bądź ” i ” Teraz Chodź ” dla zespołu ALSTER jest Arkadiusz Jasionowicz (Atlantix). W 2015 roku Adrian sprawdzał swoje siły również w programie muzycznym na kanale Polo Tv „Disco Star”, gdzie swoim talentem wokalnym i aktorskim przyciągnął Jury do siebie i w ten sposób z pre castingów dostał bilet do odcinków eliminacyjnych co dodało Adrianowi jeszcze więcej chęci i siły do tego by nie przestawać i działać dalej.

Zespół ALSTER nie przestaje i cały czas pracuje nad nowym materiałem już wspólnie z DJ PROMO – Marcinem Błaszkiewiczem czego wynikiem bedą w najbliższym czasie najnowsze piosenki zespołu, oraz teledyski.

Zespół ALSTER rozkręci każdą imprezę.

Do zobaczenia na koncertach. Pozdrawiamy.

Zespół Alster zaprasza także do słuchania radia Internetowego www.discostrefafm.info oraz na www.clublive24.pl, na którym możecie usłyszeć najnowsze produkcje zespołu Alster.

Fan-page zespołu :

https://www.facebook.com/zespolalster

Zapraszamy do oglądania teledysku Alster.

Oglądaj Teledysk !!! AlsterTy Ze Mną Bądz

Admin DiscoStrefaFm.Info

Fan muzyki disco Polo oraz DJ w radiu DiscoStrefaFM.info Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą w zakresie artykułu w naszym portalu, to koniecznie skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?