0

Współpraca z zespołem NewAce oraz Historia zespołu

Chcielibyśmy poinfoiormować Was, że od stycznia 2016 roku DiscoStrefaFm.Info oraz ClubLive24.pl podjęło współprace z zespołem New Ace.

Zapraszamy do zapoznania się z historią tej formacji.

Początki powstania zespołu przyjmuje się na rok 1990
W 1991r. bracia nagrali pierwszy materiał , co prawda jedynie instrumentalny i zrealizowany w warunkach domowych ale na zakupionym w Niemczech profesjonalnym instrumencie firmy ROLAND.
Debiutancka kaseta, pod tytułem ” Elektroniczne Disco ” zawierała takie utwory jak ” Hello Marietta ” , „Wytworny taniec ” oraz ” Zakochany ”
W rok później czyli w 1992r zespół nagrał swoją pierwszą piosenkę nosząca tytuł ” Ela la „.
Piosenka ta wydana została z takimi utworami jak ” Jest mi smutno ” ” Dom muzyki disco „, ” Kicz ” w albumie zatytułowanym ” Bez komentarza „.

Chwilę później zespół nagrał ” Kolędy Polskie ” w aranżacji New Ace. Utwory zespołu pojawiały się na wielu popularnych składankach pod szyldem DISCO JACK SERVICE.
Rok 1992 można podsumować jako bardzo owocny i szczęśliwy dla zespołu, gdyż bracia mogli dokupić kolejny profesjonalny instrument, tym razem firmy YAMAHA.
Później zespól trochę koncertował biorąc udział głownie w imprezach odbywających się w obrębie województwa i regionu Wielkopolski
.

W 1994 r zespół nagrywa kolejne piosenki, tym razem bardziej dancowo, a jako całkowitą niespodziankę zauważamy występującą gościnnie w niektórych utworach wokalistkę Alicję.
Po tym okresie zespół podejmuje współpracuje z firmą i zespołem Top One.
Po tej wspólpracy w 1999 roku zespół znika jako twórca i wykonawca muzyki disco i dance.
Od 2000 roku powstaje projekt instrumentalny noszący nazwę Silent Ace.

Wtedy to bracia przyjmują pseudonimy Dj Ace & Robic Mc. W czasie tym powstał utwór instrumentalny „Cosmic Dream ” który grany był w wielu polskich dyskotekach , również w słynnym Ekwadorze w Manieczkach.Tylko wtajemniczeni wiedzieli ze Silent Ace to nikt inny jak New Ace, ale dla większej publikiSilent Ace uważany był za jakiś zespół z zagranicy.

Link do utworu:

Z końcem 2007 roku grupa powraca do swojej pierwotnej działalności muzycznej.
W 2008 roku bracia remiksują utwór pt ” Bez komentarza ” a w 2009 roku wydany został singiel w wytwórni „Hit’n Hot” pt ” Aniu dlaczego ty ”
W 2012 r z przyczyn osobistych Dj Ace rezygnuje z udziału w zespole.
Robic Mc czyli Tomasz Parchliniak postanowił kontynuować rozpoczęte w latach 90-tych przedsięwzięcie samodzielnie jako New Ace zapraszając do współpracy inne osoby.

W ten sposób do formacji w 2014r dołączyła wokalistka Natt zespół ujawnia nowe utwory w brzmieniach Disco – Dance ocierające się o klimaty Clubu czy RMB, takie jak ” W moim klubie ” czy ” Nowy czas ” .
Szanując wiernych fanów również odświeżają swój hit z 92r „Ela la” i jak zapowiada nie jest to ostatni ich przebój.

Utwóry ” W moim klubie ” jak i również „Ela la” można usłyszeć na antenie radia www.discostrefafm.info oraz na www.clublive24.pl

Fan-page zespołu :

https://www.facebook.com/groupNewAce

Strona Zespołu :

http://newace.pl

Opracowanie autoryzowane przez właściciela marki New Ace.

Admin DiscoStrefaFm.Info

Fan muzyki disco Polo oraz DJ w radiu DiscoStrefaFM.info Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą w zakresie artykułu w naszym portalu, to koniecznie skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?