0

Współpraca z Wydawnictwem Trax Music

Witamy i mamy dla was kolejną współprace z Wydawnictwem Muzycznym Trax Music

Miło nam jest powitać Państwa na stronie firmy fonograficznej TRAX MUSIC która rozpoczęła współprace z Radiem DiscoStrefaFm.Info oraz ClubLive24.pl

Nasza firma proponuje kompleksowe rozwiązania w dziedzinie produkcji muzycznej i fonografii. Począwszy od nagrań studyjnych, aranżacji muzycznych, realizację wideoklipów i dystrybucję materiałów w formie elektronicznej w szeroko pojęty DIGITAL. Służymy także pomocą w przygotowaniu i drukowaniu poligrafii, tłoczeniu płyt CD a także innych materiałów reklamowych związanych z danym projektem.

Serdecznie zapraszamy do współpracy artystów indywidualnych, zespoły, instytucje kulturalne oraz tych wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnej dystrybucji i ewentualnego wydania swoich produkcji w niewielkich nakładach.

Współpracujemy z rozgłośniami radiowymi i telewizyjnymi oraz portalami muzycznymi i dj clubami.

Zapraszmy do śledzenia Radia DiscostrefaFm.info oraz ClubLive24.pl już niedługo mega konkursy do wygrania płyty i wiele wiele innych gadzetów wystarczy sledzić nas.

Życzymy wszystkim dobrego odsłuchu Radiem i owocnej współpracy z Wydawnictwem Trax Music pozdrawiamy.

Na koniec chcielibyśmy przedstawić nam najstarszego wokalistę który znajduje się w naszym wydawnictwie jest to formacja Alex

Zapraszamy do oglądania teledysków Alex.

Oglądaj Teledysk !!! AlexPada Deszcz

Oglądaj Teledysk !!! AlexPrzebacz

Admin DiscoStrefaFm.Info

Fan muzyki disco Polo oraz DJ w radiu DiscoStrefaFM.info Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą w zakresie artykułu w naszym portalu, to koniecznie skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?