0

Teledysk !!! Magda Niewińska – Nie zapomnisz mnie

Magda Niewińska przez ostatnie lata przyzwyczaiła nas do piosenek lekkich, łatwych i zawsze przyjemnych. Wielokrotnie wykonywała dla nas repertuar biesiadnodancingowy. Wiele osób właśnie z takimi utworami kojarzy Magdę.
Przyszedł jednak czas na delikatną zmianę wizerunku. Nie oznacza to oczywiście całkowitego porzucenia dawnych rytmów. Jednakże od tego właśnie momentu teledyski realizowane będą już tylko do takich bardziej “drapieżnych” utworów, śmiało można powiedzieć – klubowych. Piosenka “Nie zapomnisz mnie” to najnowsze video – dziecko Magdy Niewińskiej. Kompozytorem i autorem tekstu jest jej serdeczny przyjaciel Piotr Lewczuk ksywka “Yankiel“. Aranżację wykonał znany w świecie disco polo Robert Balcerzak a teledysk zrealizował JanuszYokoKonopla.
Mozna by rzecz, że wszystko zostało zrobione prawie rodzinnie 🙂 Utwór ten jest zapowiedzią nowego albumu Magdy, który ujrzy światło dzienne zapewne w połowie 2014 roku. Oglądając za moment klip do piosenki “Nie zapomnisz mnie” przekonacie się w jakim kierunku podąża Magda. Mamy nadzieję, że w dobrym a całość Wam się spodoba. Miłego oglądania, miłego słuchania.

Oglądaj Teledysk !!! Magda NiewińskaNie Zapomnisz Mnie

Admin DiscoStrefaFm.Info

Fan muzyki disco Polo oraz DJ w radiu DiscoStrefaFM.info Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą w zakresie artykułu w naszym portalu, to koniecznie skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?