0

Teledysk !!! Magda Niewińska , Allegro Dance , HI FI

Lubicie pić z dwóch kaw ? Z trzech ? Najnowszy klip Magdy Niewińskiej zrealizowany został do utworu “W poduszkę wtulam sny“. Muzykę i słowa napisał Janusz Konopla z grupy Mirage, wielki i serdeczny przyjaciel Magdy.

Utwór pochodzi z ostatniego albumu tej wokalistki pt. “Lazurowe oczy“. Piosenka opowiada o kobietach, które kochają jednego mężczyznę, jedna wie o drugiej i obydwie zgadzają się na taki układ. Czy można kochać dwie osoby jednocześnie ? Magda uważa, że tak. Co Wy o tym sądzicie ?
Teledysk zrealizowany został we wnętrzach Spa & Wellness Eternite, dzięki gościnności właścieieliSławka i Joli. Realizacja klipu Yoko.info.pl , make up – Anna Dryl.
W klipie gościnnie wystąpił Adam Dunda z grupy Mirage.
Zapraszamy do oglądania i komentowania !!!

Oglądaj Teledysk !!! Magda Niewińska W Poduszkę Wtulam Sny

Razem z Allegro Dance mamy szansę powspominać minione wakacje… A to za sprawą ich najnowszego wideoklipu zrealizowanego do utworu “Wakacyjne wspomnienie“.
Utwór który już niebawem ujrzy światło dzienne. A więc, piosenka i teledysk to jedynie przedsmak nowego albumu, który utrzymany będzie w klimacie podobnym do pierwszego krążka.

Oglądaj Teledysk !!! Allegro Dance Wakacyjne Wspomnienie

Witam witam możecie oglądać ten klip o dowolnej porze dnia i nocy na naszym kanale w serwisie YouTube. Muzykę i słowa do tego utworu napisał Krzysztof Tatarczuk, Klip ten jest prezentem, który Krzysztof – lider grupy Hi Fi składa na ręce swej żony.
Teledysk zrealizowany był w Bieszczadach, na Słowacji oraz nad polskim morzem. W teledysku występuje między innymi małżonka Krzysztofa – Ewa. Zapraszamy do oglądania, na YouTube oraz w kolejnych odcinkach Vipo Disco Polo Hity na antenie Polo TV. Czekamy na Wasze komentarze, miłej zabawy z Hi Fi.

Oglądaj Teledysk !!! HI FI Najważniejsza miłość

Admin DiscoStrefaFm.Info

Fan muzyki disco Polo oraz DJ w radiu DiscoStrefaFM.info Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą w zakresie artykułu w naszym portalu, to koniecznie skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?