0

Kilka Słów o Zespole VERTUS

Zespół VERTUS pochodzi z woj łódzkiego.
Medialnie istenieje od stycznia 2011 roku, a swoją przygodę z muzyką rozpoczął w roku 2006. Powstał z inicjatywy wokalisty Robert Kobackiego, ktory jest kompozytorem wszystkich utworów jak rownież autorem słów.

Drugi człon formacji tworzy Łukasz Owczarek klawiszowiec- saksofonista. Mimo młodego stażu na runku, Vertus ma na swoim koncie kilka ważnych sukcesów. Został ogłoszony DEBIUTEM ROKU oraz utwór “Zagadka” zajął miejsce na podium w plebiscycie na PRZEBOJ LATA 2011. Vertus ma na swoim koncie liczne wystepy na scenie, tj. krajowe festiwale, impreze plenerowe, wystepy w klubach muzycznych itp. Owocem cieżkiej pracy duetu jest autorska płyta pt. ŚWIAT JEST DLA NAS, ktorej wydawcą jest firma Hit N Hot Music oraz oficjalny teledysk do utworu “Zagadka” promujący ten album.

Muzyka zespołu jak również kontakt z publicznością to sprawdzony sposób na wyśmienitą zabawę, zarówno dla młodszych jak i dla starszego pokolenia. Bardzo dynamiczne aranzacje wzbogacone o brzmienia muzyki elektronicznej to doskonały argument który stoi po stronie formacji Vertus. Serdecznie zapraszamy do współpracy kluby, dyskoteki, radia… jak również do zaglądania na naszą stronę Oficjalna Strona Zespołu i oficjalny profil FACEBOOK! Pozdrawiamy, VERTUS!!!

Admin DiscoStrefaFm.Info

Fan muzyki disco Polo oraz DJ w radiu DiscoStrefaFM.info Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą w zakresie artykułu w naszym portalu, to koniecznie skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?