0

Max Live Zespół

Kolejna niespodzianka dla was i oczywiscie współprac z MaxLive – The Best Disco Band

Max Live to energiczne trio z Łodzi założone w 2015 roku. Zespół rozpoczął swoją działalność dzięki inicjatywie Patryka Brzezina (wokal), który swój romans z muzyką disco rozpoczynał jako klawiszowiec w zespole Mix-Dance. Chcąc śpiewać własne utwory i tworzyć muzykę disco zwerbował do współpracy Dominika Sytę (klawisze). Chłopaki jakozespół debiutowali z autorskim kawałkiem „Ta jedyna” podczas DJ LIVE SHOW na Dożynkach gminnych w Górze Świętej Małgorzaty, gdzie zagrali u boku Adama Kustarza (DJ’a Angell bAss).

Wspólne granie tak przypadło muzykom do gustu, że DJ Angell bAss dołączył do zespołu na stałe. Od tamtej pory Max Live zagrał już koncerty m.in. podczas Dożynek giminnych w Korytnicy, Pożegnania Lata w Repkach oraz Pożegnania Lata z fundacją „Serce na dłoni” w Łodzi i nie mają dosyć. Powstały już kolejne utwory m.in. „Wpadłaś w oko”, „Jasnowłosa Karolino”, „Czy zatańczysz”, które łatwo wpadają w ucho i na długo pozostają w pamięci.

Max Live jako młody i pełen pomysłów zespół disco rozpala parkiet do czerwoności i zapewnia dobrą zabawę do białego rana. Atutem zespołu jest wykonywanie podczas koncertów utworów w całości na żywo, czym jeszcze bardziej zaskarbili sobie miłość publiczności. Przy tak szybkim zyskiwaniu fanów utwory usłyszymy zespołu Max Live w radiu DiscoStrefaFm.Info oraz ClubLive24.Pl i na antenie Polo TV…

Już niedługo mega konkursy i płytki do rozdania zespołu Max Live

Dajcie się ponieść rytmom disco!

Link do utworów:

 

 

Admin DiscoStrefaFm.Info

Fan muzyki disco Polo oraz DJ w radiu DiscoStrefaFM.info Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą w zakresie artykułu w naszym portalu, to koniecznie skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?