0

Album VERTUS – Świat Jest Dla Nas

VertusŚwiat jest dla nas… Pod takim tytułem wydana została debiutancka płyta zespołu Vertus z woj. łódzkiego.
Wydawcą krążka jest firma HitNHot Music. Materiał na owy krążek był tworzony pod bacznym okiem wybitnych aranżerów, a kompozytorem muzyki i autorem tekstów całości krążka jest lider formacji- Robert Kobacki. Drugi człon grupy tworzy Łukasz Owczarek– saksofonista i klawiszowiec. Na krążku znajdziemy min największe hity zespołu: “Zagadka“, “Przeznaczenie“. “Dlaczego kłamiesz“, a także wiele niespodzianek.
Płyta “Swiat jest dla nas” to album, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, od ballad po klubową muzykę dance. Album Vertusa wprawadzi sporo swieżości i dynamiki w nurcie muzyki Disco Polo. Kolejną niespodzianką od chłopaków z Vertusa jest fakt, iż można już zobaczyc teledysk.

Tracklista:

1.Świat jest dla nas
2.Pragnę z Tobą być
3.Krajka
4.Disco
5.Łowca serc
6.Czarowałaś
7.Zagadka
8.Nakarmię Cię miłością
9.Dlaczego kłamiesz
10.Przeznaczenie(Vanfire Edit)
11.Nie ma nas
12.Dlaczego kłamiesz /Cookis RMX/
13.Łowca serc /Serenity RMX/
14.Zagadka /Przemek Oksztul RMX/
15.Dlaczego kłamiesz /Karaoke/
16.In The Mix by DeepDarek

Album, nad którą patronat objąła DiscoStrefaFm.Info można zakupić w sklepie Wydawnictwa Fonograficznego BEST MUSIC/a hit n hot music group.

Przedstawiamy Wam klip zespołu Vertus do piosenki “Zagadka“, promujacy debiutancki album zespołu “Świat jest Dla Nas“. Klip jest mocno zwiazany z tematem utworu. Zapraszamy do oglądania i komentowania zatem gorąco polecamy!!!

Oglądaj Teledysk VertusZagadka

Admin DiscoStrefaFm.Info

Fan muzyki disco Polo oraz DJ w radiu DiscoStrefaFM.info Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą w zakresie artykułu w naszym portalu, to koniecznie skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?